اون روز تو کلاس کلافه بودم؛دست يکی از دخترها يه کتاب رمان ديدم اسمش (شيرين)بود .يه کم خوندم به نظرم از اون داستانهای در پيتی فارسی بود ولی پشت جلدش حرفهای جالبی بود :يه جا نوشته بود دخترها عوض اينکه پولهاشونو بدن اينجور کتابهايی بخرن جمع کنن برا خودشون جاهاز بخرن (چه حرف صادقانه ای)يه شعر هم ساخته بود که اين برا من جالب بود:

با پريچهر شروع کرديم و عاشق شديم و عشق را آموختيم؛ياسمين را حس کرديم و گريستيم.وامروز باشيرينادامه ميدهيم ؛شيرين هم او که در عشق اسطوره شد وماند

وامروز تکرار آن مظهر عشق را با عاشقی ديگر ميخوانيم.

فردا سويتی ما هم يه امتحان مهمی داره بياين با هم دعا کنيم که موفق بشه .

 

/ 4 نظر / 11 بازدید
ثروتمند

سلام. وبلاگ خوبي داري. به وبلاگ ما هم سر بزن تا به يکي از سيستم هاي کسب درآمد در اينترنت که صدها ايراني در آن فعاليت دارند وارد بشي و با نحوه کسب اين درآمد و چگونگي پرداخت وجه درآمد شما در ايران آشنا بشي. اين سيستم کاملا معتبر و مورد اطمينان هست.

شمارشگر

سلام!! این یه سیستم آمار گیری از بازدید گنندگان برای وبلاگ می باشد که در حال طراحی و تست می باشد امیدواریم با ثبت نام و استفاده از آن ما را در هر چه بهتر و بیشتر نمودن امکانات آن یاری فرمایید. با تشکر!.

homo

سلام... خوبی امين؟ من الهام‌ام... قبلا (من، ما) رو می نوشتم... راستی!! خيلی قشنگ شده وبلاگ‌ات... مبارکه...

leyli

daste shoma dard nakone dighe hala dighe 2khtara faghat vase shohar kardan zendannnnnnnnnn? yani 2khtara bedonya omadan ke jahaz jam konan bad beran shohar badesham pesaraye moft khor az jahaz mofti mofti estefade konan??//?///??